Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Moto-Profil wyróżniony przez londyńska giełdę.

Brak oceny

Moto-Profil został zaliczony do grona 1000 najbardziej inspirujących europejskich spółek („1000 companies to inspire – Europe 2018”).

Moto-Profil wyróżniony na zagranicznych targach

W całym rankingu uwzględniono jedynie 30 polskich firm, a tylko 3 z nich – w tym Moto-Profil – zostały dodatkowo wyróżnione

Giełda Papierów Wartościowych w Londynie (London Stock Exchange) wybrała przedsiębiorstwa z całej Europy, które są najbardziej dynamiczne i mogą poszczycić się największym potencjałem wzrostu. Moto-Profil trafił do rankingu jako jedna z 30 polskich spółek i jedna z zaledwie 9 europejskich, zajmujących się sprzedażą w sektorze automotive. W raporcie zamieszczono także szczegółowe opisy trzech wybranych polskich firm: Moto-Profil, Meble Wójcik oraz Adamed.

 Autorzy raportu podkreślili m.in. kompleksowe podejście dystrybutora do łańcucha dostaw oraz stabilne wskaźniki rozwoju.

Motoryzacja zmienia się dynamicznie, w tym duże zmiany zachodzą w obszarze dystrybucji części zamiennych. Bacznie to obserwujemy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Sięgamy po najnowsze technologie i narzędzia, umożliwiając naszym partnerom rozwój. Cieszymy się, że ważne, biznesowe rankingi doceniają nasze podejście i wyróżniają nas jako inspirujący przykład.
Bogumił Papierniok wiceprezes zarządu Moto-Profil.

 

Zestawienie przygotowano na podstawie danych finansowych aktywnych, prywatnych spółek, zarejestrowanych na terenie Unii Europejskiej.

 Więcej informacji na temat raportu można znaleźć pod linkiem.

 Źródło: Moto-Profil


Udostępnij:
Tagi: Moto-Profil Ranking
Karol Włodarski

Redaktor prowadzący dobraflota.pl, prywatnie uwielbia ciężkie brzmienie gitarowych riffów, miłośnik nowych technologii z naciskiem na ich wykorzystanie w motoryzacji, od lat zbiera doświadczenie w branży automotive.