Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Ostatnia edycja ProfiRacing Cup 2019 za nami

Brak oceny

To już ostatnia tura ProfiRacing Cup w tym roku. W tej edycji udział wzięło aż 110 uczestników. Program szkoleniowy wypełniony był atrakcjami i dla praktykantów, i dla pasjonatów motoryzacji. W dn. 16-19.09 tor wyścigowy Autodrom Jastrząb zamienił się w plac szkoleniowy, gdzie pod okiem fachowej kadry uczestnicy poszerzali swoją wiedzę oraz korzystali z licznych okazji do znakomitej zabawy.

ProfiRacing_Cup_ostatnia_tura_2.jpg

Przyspieszenie dla serwisów

ProfiRacing Cup to rewelacyjny projekt, którego odbiorcami są mechanicy zrzeszeni w sieci ProfiAuto Serwis. Przedstawiciele serwisów z Polski, Czech i Słowacji mogą poznać najnowsze trendy w branży oraz wymienić się doświadczeniami. Ważna jest także integracja. Ambasadorem wydarzenia jest pilot rajdowy, wielokrotny mistrz Polski i Europy – Maciej Wisławski.

Prowadzenie biznesu

Pierwszy dzień ProfiRacing Cup  upłynął na zgłębianiu wiedzy dot. prowadzenia biznesu. Wśród poruszanych wątków znalazły się także m.in. najnowsze technologie i trendy na rynku automotive oraz sposoby wykorzystania ich w kontekście rozwoju serwisów samochodowych.

ProfiRacing_Cup_ostatnia_tura.jpg

Dynamiczne wyzwania praktyczne

Drugi dzień ProfiRacing Cup wypełniony był praktycznymi wyzwaniami. Mechanicy mogli spróbować swoich sił na torze za kierownicą supersamochodów, w tym m.in. Ferrari 488 GTB. Uczestnicy praktykowali także różne elementy driftowe, a najlepsi walczyli o puchary.

– Zamykamy sezon 2019 ProfiRacing Cup, podczas którego przekazaliśmy naszym partnerom użyteczną wiedzę m.in. z zakresu narzędzi marketingowych i handlowych. Takie wydarzenia to cały wachlarz energii zwrotnej, owocującej kolejnymi projektami dostosowanymi do potrzeb ProfiAuto Serwisów. Już teraz intensywnie pracujemy nad inicjatywami, które będą miały premierę w 2020 roku – mówi Szymon Zmarlak, koordynator ProfiRacing Cup.

Partnerami poszczególnych tur ProfiRacing Cup 2019 były firmy Brembo, Hengst, Hepu, MANN-FILTER oraz Philips.

ProfiRacing_Cup_ostatnia_tura_1.jpg


Udostępnij:
Tagi: ProfiRacing Cup szkolenie edycja drift TorJastrząb
Ekspert ProfiAuto
ProfiAuto to marka zrzeszająca największe hurtownie, najlepsze sklepy motoryzacyjne i najsprawniejsze serwisy samochodowe. Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne i biznesowe oraz rozwinięty system dystrybucji od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.