Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Otwarcie ContiAcademy

Brak oceny

Rok 2020 będzie dla ATE Polska czasem dużych zmian i rozwoju. Już pod koniec stycznia w Warszawie zostanie otwarte Centrum Szkoleniowe ATE Continental.

Otwarcie_ContiAcademy.jpg

Sprostać oczekiwaniom

Aby sprostać oczekiwaniom rynku motoryzacyjnego, zmieniających się trendów i techniki motoryzacyjnej będziemy w stanie przeprowadzić szkolenia techniczne na każdym poziomie, tak aby przygotować warsztaty do serwisowania pojazdów wyposażonych w najnowsze technologie. Część warsztatowa ContiAcademy pozwoli na przeprowadzenie licznych szkoleń praktycznych oraz teoretycznych na najwyższym poziomie.

Otwarcie_ContiAcademy_2.jpg

ContiAcademy

Trenerzy z ContiAcademy uczestnicząc w licznych szkoleniach w centrali Continental uzupełniają stale wiedzę bezpośrednio u źródła, zdobywając tym samym kompetencje do szkolenia pracowników serwisów. Continental dostarcza rozwiązania do wyposażenia pojazdów najnowszej generacji wchodzących właśnie na rynki motoryzacyjne. Na specjalnie przygotowanej platformie MoreContinental.com pojawi się pełna oferta szkoleń wraz z harmonogramem. Za jej pośrednictwem będzie można zapisać się na kurs. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 


Udostępnij:
Tagi: szkolenia rozwój ContiAcademy ATE Polska
ATE Polska

Nota prasowa