Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Podróż po świecie motoryzacji - kalendarz ProfiAuto 2020

Brak oceny

Nowy kalendarz ProfiAuto już niedługo trafi do partnerów, współpracowników i fanów marki. Oryginalne połączenie rysunku z fotografią to cecha charakterystyczna projektu na rok 2020. Dwanaście kart zdobią szybkie samochody i piękne kobiety w fikcyjnym świecie łączącym fantazję z rzeczywistością.

Kalendarz_ProfiAuto_2020.jpg

Każda karta prezentuje modelki na tle narysowanego świata, wypełnionego wyjątkowymi samochodami. Dobór scenografii nie jest przypadkowy. Aston Martin w Londynie, Maserati we Włoszech czy Bugatti we Francji – karty kalendarza to ikonograficzna podróż po świecie motoryzacji.

- W tym roku pokazujemy, że można połączyć motoryzacyjne inspiracje, piękne modelki i artystyczne podejście do tematu. Postawiliśmy na rysunkową formułę, żeby zaproponować coś świeżego i innego. Naszym fanom na pewno sprawi frajdę próba odgadnięcia co jest rzeczywistością, a co obrazkiem. Pasjonaci motoryzacji bez trudu zorientują się, według jakiego klucza dopasowaliśmy modele samochodów do lokalizacji - mówi Łukasz Kopiec, dyrektor marketingu ProfiAuto.

ZOBACZ MATERIAŁY Z BACKSTAGE'U SESJI


Udostępnij:
Tagi: profiauto samochody kalendarz 2020 modelki
Ekspert ProfiAuto
ProfiAuto to marka zrzeszająca największe hurtownie, najlepsze sklepy motoryzacyjne i najsprawniejsze serwisy samochodowe. Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne i biznesowe oraz rozwinięty system dystrybucji od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.