Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

ProfiAuto głównym partnerem serwisu internetowego dobrywarsztat.pl

Brak oceny

Portal dobrywarsztat.pl to najnowszy projekt redakcji Onet.pl i Auto Świat. Odbiorcami serwisu są przede wszystkim kierowcy poszukujący warsztatów samochodowych, świadczących wysokiej jakości usługi.

ProfiAuto_glowny_partner_dobrywarsztat.png

Bogata baza serwisów

Dobrywarsztat.pl to serwis internetowy, którego "silnik" stanowi baza serwisów samochodowych - jedna z największych w Polsce. Portal posiada przejrzystą wyszukiwarkę, która pozwala znaleźć warsztat w najbliższej okolicy. W przyszłości w serwisie pojawią się także m.in. funkcjonalność pozwalająca na umówienie wizyty w warsztacie. Witrynie towarzyszyć będzie również plebiscyt na najlepszy serwis samochodowy i program oceny warsztatów.

- W działaniach promocyjnych od dawna stawiamy na Internet. Badania wskazują, że to właśnie tam kierowcy zwykle szukają informacji na temat sprawdzonych serwisów samochodowych. Dlatego wspieramy wartościowe projekty dedykowane zarówno mechanikom, jak i użytkownikom pojazdów - mówi Łukasz Kopiec, dyrektor marketingu ProfiAuto.

Eksperckie porady

Do największych atutów serwisu dobrywarsztat.pl należą najwyższej jakości treści, w których znajdują się m.in. eksperckie porady dla kierowców i warsztatów. Ich autorami będą najlepsi dziennikarze motoryzacyjni w kraju przy ścisłej współpracy z ekspertami ProfiAuto.

- Pomysł na stworzenie miejsca, w którym osoby mające potrzebę skorzystania z usług warsztatu samochodowego znajdą kluczowe informacje o sensownych warsztatach w ich okolicy oraz poradnicze materiały na temat usterki ich samochodu, chodził nam po głowie już wiele lat. Dzięki świetnej współpracy z ProfiAuto mogliśmy wreszcie zacząć urzeczywistniać nasze plany, a dzięki długofalowemu podejściu obu stron będziemy mogli już w niedalekiej przyszłości zaoferować użytkownikom, ale także właścicielom warsztatów, kolejne możliwości i funkcjonalności - mówi Paweł Paczuski, Dyrektor Wydawniczy Segmentu Moto & Tech w Onet.pl.

Start projektu uzupełni kampania promocyjna w mediach takich, jak Auto Świat, Auto Świat Poradnik, auto-swiat.pl, onet.pl, Fakt, fakt24.pl oraz Zumi.


Udostępnij:
Tagi: profiauto dobrywarsztat.pl AutoŚwiat partner
Ekspert ProfiAuto
ProfiAuto to marka zrzeszająca największe hurtownie, najlepsze sklepy motoryzacyjne i najsprawniejsze serwisy samochodowe. Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne i biznesowe oraz rozwinięty system dystrybucji od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.