Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

ProfiAuto Show 2020 - Save the Date!

Brak oceny

W dniach 30-31 maja 2020 odbędzie się już 17. edycja jednych z największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce. ProfiAuto Show 2020 odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Spodku i jak co roku przyciągnie do Katowic specjalistów z branży oraz pasjonatów motoryzacji.

 

PASH2020-SaveTheDate.jpg

Odliczanie rozpoczęte

- Przygotowania do ProfiAuto Show 2020 już się rozpoczęły. Trwa intensywna praca nad programem targów. Na razie możemy zdradzić, że przygotowujemy drugą edycję Pucharu Mechaników - zapoczątkowana podczas poprzedniej edycji rywalizacja o tytuł najlepszych warsztatowców była strzałem w dziesiątkę. Targi ponownie odbędą się pod hasłem "Napędzane pasją", które doskonale oddaje ich ideę. O szczegółach 17. edycji będziemy informowali na bieżąco. Naszych gości zaskoczymy wieloma motoryzacyjnymi nowościami - mówi Łukasz Kopiec, dyrektor marketingu ProfiAuto.

Doroczne spotkanie ekspertów branży automotive

Merytoryczne szkolenia, spotkania z gośćmi ze świata motoryzacji oraz spektakularne atrakcje to tylko niektóre z punktów programu targów. ProfiAuto Show to jedno z najważniejszych, dorocznych spotkań ekspertów branży automotive.

Rekordowa liczba gości

Liczba uczestników jednych z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju z roku na rok rośnie. ProfiAuto Show 2019 odwiedziło ponad 46 000 gości. Najbardziej liczną reprezentację zwiedzających tworzyli zdecydowanie specjaliści, zwłaszcza mechanicy samochodowi. Przestrzeń ponad 20 tys. metrów kwadratowych została wypełniona przez ponad 150 wystawców z całego świata, którzy prezentowali swoje oferty.

Dołącz do dedykowanego wydarzenia TUTAJ i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat ProfiAuto Show 2020.


Udostępnij:
Tagi: targi motoryzacyjne pasja Katowice ProfiAutoShow2020 PASH2020
Ekspert ProfiAuto
ProfiAuto to marka zrzeszająca największe hurtownie, najlepsze sklepy motoryzacyjne i najsprawniejsze serwisy samochodowe. Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne i biznesowe oraz rozwinięty system dystrybucji od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.