Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Targi EkoFlota 2018 - relacja

Brak oceny

Jedyne takie wydarzenie w Polsce promujące innowacje, ekologię i mobilność, organizowane przez magazyn Menadżer Floty odbyło się 15-16 czerwca w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Targi EkoFlota podzielone zostały na Dzień Biznesowy dedykowany profesjonalistom oraz Dzień Otwarty dla każdego zainteresowanego ekologią w motoryzacji.

III Edycja targów EkoFlota (2018)Żródło: menadzerfloty.pl

Dzień Biznesowy

Dzień Biznesowy był doskonałą okazją do poznania najnowszych modeli ekologicznych samochodów. Każdy z uczestników mógł je osobiście przetestować. Dzień Biznesowy przeznaczony jest dla profesjonalistów, którzy poszukują odpowiednich narzędzi do ułatwienia zarządzania flotą i redukcji kosztów jej działalności, jak również podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością. To także doskonała okazja, by nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami z gromem innych specjalistów. W trakcie Dnia Biznesowego odbyła się również Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport. Podczas spotkania nie zabrakło szerokiegogrona specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem konferencji był rozwój pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. Prelegenci odpowiadali na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a jednocześnie opłacalny oraz jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Tego dnia nastąpiło również ogłoszenie wyników plebiscytu III Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność.

Dzień Otwarty

Dzień drugi otwarty był dla każdego zainteresowanego tematyką innowacji, ekologii i mobilności.Każdy odwiedzający mógł m.in. przetestować najnowsze modele aut hybrydowych i elektrycznych. Wśród odwiedzających nie zabrakło całych rodzin z dziećmi, na co organizatorzy byli doskonale przygotowani. Profesjonalni animatorzy zatroszczyli się o atrakcje dla najmłodszych.

To była kolejna udana edycja Targów EkoFlota. Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odwiedziło kilka tysięcy osób i ponad 100 przedstawicieli mediów.Celem wydarzenia była jak najszersza promocja rozwiązań związanych z najnowszymi technologiami, ochroną środowiska i odpowiedzialnością społeczną. MOTO Flota jako jeden z uczestników Targów EkoFlota może śmiało potwierdzić – cel ten kolejny rok z rzędu został osiągnięty.


Udostępnij:
Tagi: ekoflota
Karol Włodarski

Redaktor prowadzący dobraflota.pl, prywatnie uwielbia ciężkie brzmienie gitarowych riffów, miłośnik nowych technologii z naciskiem na ich wykorzystanie w motoryzacji, od lat zbiera doświadczenie w branży automotive.