Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

XV targi motoryzacyjne ProfiAuto Show - relacja

Brak oceny

23-24 czerwca Katowice stały się w motoryzacyjną stolicą Polski. Wszystko za sprawą jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce – ProfiAuto Show – Nowa Era Motoryzacji. Zapraszamy do krótkiej relacji z jubileuszowej, XV edycji targów.

ProfiAuto Show 2018 - relacja z jubileuszowej, XV edycji (dobraflota.pl)

Część branżowa - szkolenia i pokazy dla mechaników

Jubileuszowe wydanie ProfiAuto Show podbiło serca i umysły pasjonatów motoryzacji. To była rekordowa edycja pod wieloma względami. W trakcie dwóch dni targi odwiedziło 40 tys. gości. Na dwudziestu tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej pojawiło się aż 150 wystawców – najważniejszych światowych koncernów motoryzacyjnych, producentów części motoryzacyjnych, akcesoriów i wyposażenia warsztatowego. Prezentowano nowinki produktowe i gorące, branżowe trendy jak np. rozwiązania elektryczne czy fotowoltaiczne. Pracownicy i właściciele warsztatów samochodowych należących do sieci ProfiAuto Serwis mieli okazję wziąć udział w prelekcjach z udziałem Krzysztofa Hołowczyca i Macieja Wisławskiego. Przygotowano także prezentację najnowszych rozwiązań dla warsztatów oraz konkursy z cennymi nagrodami.

Część rozrywkowa - FMX, supersamochody i TVN turbo

Jak co roku nie mogło zabraknąć spektakularnych pokazów FMX z udziałem najlepszych europejskich zawodników, akrobatyki 360 crossem w zamkniętej kuli czy jazdy bokiem w 500-konnym BMW. Odwiedzający byli także świadkami premiery Lexusa ES i prezentacji supersamochodów. Tłumy fanów motoryzacji oglądali najnowsze modele takich marek jak m.in. Infiniti, Tesla, Mercedes. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także spotkania z motoryzacyjnymi gwiazdami: Maciejem Wisławskim, Krzysztofem Hołowczycem, Adamem Małyszem, Klaudią Podkalicką, Kajetanem Kajetanowiczem oraz gwiazdami TVN Turbo.

Tą edycję na pewno zapamiętamy na długo. Obecność na imprezie była doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów w branży, wymiany cennych doświadczeń i nawiązania nowych relacji biznesowych. Widzimy się za rok!


Udostępnij:
Tagi: profiauto show targi motoryzacyjne
Karol Włodarski

Redaktor prowadzący dobraflota.pl, prywatnie uwielbia ciężkie brzmienie gitarowych riffów, miłośnik nowych technologii z naciskiem na ich wykorzystanie w motoryzacji, od lat zbiera doświadczenie w branży automotive.