Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Czym jest blog dobraflota.pl

Projekt dobraflota.pl tworzą ludzie związani z branżą flotową, dla których motoryzacja to nie tylko praca.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy. Mobilność towarzyszy nam na każdym kroku, poczynając od korzystania z prywatnego samochodu, przez użytkowanie aut służbowych, kończąc na zarządzaniu nimi. Naszym celem jest szerzenie świadomości w temacie zarządzania flotą samochodową, jednak nie ograniczamy się tylko do tego.

Miejsce, które stworzyliśmy nie jest hermetycznie zamkniętą przestrzenią dla osób z branży. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby portal pełnił funkcję łącznika między ekspertami w swojej dziedzinie, pasjonatami motoryzacji, a nawet osobami, dla których 'motoryzacja' to tylko posiadanie własnego samochodu.

Jak to zrobiliśmy? To proste! Udało nam się zebrać w jednym miejscu osoby o niebywałym doświadczeniu motoryzacyjnym, które z największą przyjemnością dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz radami z czytelnikami.

Co jest naszym celem?

Chcemy dostarczać i dzielić się najnowszą wiedzą z zakresu zarówno zarządzania flotą, jak i tematów ogólnomotoryzacyjnych. W dzisiejszych czasach zmiany następują ekstremalnie szybko, a nowoczesne i innowacyjne technologie pojawiają się niemal każdego dnia. Zmiany te obejmują także motoryzację, dlatego ważne jest, aby być stale na bieżąco.

Publikowane na łamach dobraflota.pl artykuły i informacje dotyczyć będą kwestii zarówno administracyjnych, typowo techniczno-motoryzacyjnych, jak również z zakresu budowania kompetencji managerskich oraz nowych technologii.

Pragniemy, aby ten projekt był impulsem do zawiązywania głębokich relacji zarówno typowo biznesowych, jak i prywatnych. A pasja to jedna z podstawowych kwestii, która przełamuje wszelkie bariery.

Gorąco zachęcamy do aktywnego korzystania z portalu. Zadwajacie pytania. Udzielajcie odpowiedzi. Komentujcie. Tu każdy może znaleźć swoje miejsce!

Redakcja

  • Karol_profilowe_kolo.png
  • Karol Włodarski

    Redaktor prowadzący dobraflota.pl, prywatnie uwielbia ciężkie brzmienie gitarowych riffów, miłośnik nowych technologii z naciskiem na ich wykorzystanie w motoryzacji, od lat zbiera doświadczenie w branży automotive.

Formularz kontaktowy